Головна » 2017 » Травень » 6 » Домашня нічия в ІІ турі
18:36
Домашня нічия в ІІ турі

06 травня 2017р. гребінківський "Локомотив" зустрічав в домашніх стінах ФК "Харчовик" з Заводського.

Що ж до гри, то вона була майже рівною за володіням м'ячем та гольовими моментами. Першими рахунок в матчі відкрили гості, наприкінці другого тайму, вдало замкнувши подачу. В складі ФК "Локомотив" буквально за пару хвилин до кінця матчу Влад Отченашенко потужним ударом зрівнює рахунок. 1-1. Домашньою нічиєю ФК "Локомотив" (Гребінка) спускається на сходинку нижче в турнірній таблиці.

Юнацькі команди зіграли при явній перевазі гостей, 0-3 тому результат. Серед гребінчан добре проявляли себе на полі нападник Олександр Шевченко, в якого був реальний шанс забити бодай одного гола, та голкіпер "червоних" - Олександр Максюта, який більш за все пропустить наступну гру за отриману ним сьогодні червоної карточки, за гру рукою поза воротарської зони.

Результати матчів, Група-А, Перша Ліга, 06.05.17р.
1                                         ФК « Пирятин»  1 -  0    ФК «Семенівка» юн.1-0
2                  ФК «Дружба» (Очеретувате)  2 -  0    ФК «Темп» (Градизьк) юн.3-0
3                     ФК «Локомотив» (Гребінка) 1  - 1    ФК «Харчовик» (Заводське) юн.0-3
4    ФК «Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)  1  -  0   ФК «Глобине» юн.1-0
5                                              ФК «Сенча»  1  -  2   ФК «Великі Кринки» юн.2-1

10 ФК «Локомотив» (Гребінка) 2 0 0 2 0-5 0

Категорія: Чемпіонат Полтавщини | Переглядів: 757 | Автор: Євгеній Троян | Теги: Футбол, Полтавщина, Гребенка, Локомотив, Гребінка, чемпіонат